Hizmetler

Dizgi Hizmeti

Elektronik kart üretiminde standartları belirlemekte olan kurum IPC (Institute of Printed Circuits) Enstitüsüdür. IPC elektronik kartların birbirine bağlanması ve paketlenmesinden dizgilerinin yapılması ve üretim aşamalarında dikkat edilmesi gereken bütün hususlarda uluslararası standartlar belirlemektedir. Tesisimizde IPC’nin belirlemiş olduğu uluslararası standartlara uygun dizgi ve üretim yapabildiğimiz yeni nesil SMD dizgi makinelerimiz ile baskı devre kartlarınızın üretimini gerçekleştirmekteyiz. Dizgi hattımızda görüntü işleme yöntemleriyle mikrometre hassasiyetle 3-boyutlu inceleme yapan krem lehim inceleme (SPI) ve otomatik optik inceleme (AOI) cihazları ile üretim öncesinde lehim kontrolleri ve sonrasında da komponentlerdeki kaymaları kontrol ederek insan kaynaklı hataları ortadan kaldırabildiğimiz bir dizgi hizmeti vermekteyiz. Üretimlerimizde tasarımlarınıza uygun olarak kurşunlu ve kurşunsuz lehimler kullanmaktayız.

Dizgi Hizmeti

Elektronik Devre Tasarımı

Elektronik Devre Tasarımı

Proje bazlı müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde sabit akım sürücü devreleri, DC-DC besleme kartları, doğrudan şehir şebekesi ile çalışan (220V AC) beslemeli LED Modül tasarımları ile başladığımız elektronik tasarım birimimizde aydınlatma, trafik sinyalizasyon, küçük ev aletlerinde kullanılan elektronik kontrol kartları, otomotiv ve medikal aydınlatma sistemlerine kadar geniş yelpazede hizmet vermekteyiz.

Uygun maliyetli, üretilebilir ve rekabet edebilir tasarım düşüncesiyle çıktığımız yolda kavramsal tasarım, prototipleme ve birim entegrasyon testleri sürecinden geçen tasarımlarımız, ilgili sektörün standardına uyumluluk ve seri üretime uyumluluk ön planda tutularak müşterilerimize sunulmaktadır.

Müşterilerimizden gelen siparişe dayalı Ar-Ge projesi geliştirme talepleri doğrultusunda her türlü uygulama için baskı devre kartı tasarımı ve yazılım geliştirme faaliyetlerini gerçekleştirebiliyoruz. Basit bir LED devre kartından işlemcili baskı devre kartlarına kadar her çeşit kartı tasarlayıp üretilmekteyiz.

Aydınlatma Sektörü, Trafik Sinyalizasyon Sektörü, Medikal Cihaz Sektörü, Otomotiv Sektörü ve talepte bulunan diğer sektörlere proje bazlı hizmet sağlamaktayız. Müşterilerimiz dilerse sadece tasarım, dilerlerse baskı devre kartının tedariği ya da anahtar teslim proje şeklinde paket hizmet alabilmektedirler.