Hakkımızda

FOTONİK TEKNOLOJİ VE MÜHENDİSLİK SAN. TİC. A.Ş.

 

Fotonik Teknoloji ve Mühendislik A.Ş profesyonel teknik aydınlatma ve medikal aydınlatma teknolojileri ve cihazları üzerine yoğunlaşmıştır. Politikamız görsel konforu, insan gücü verimliliğini, güvenliğini ve çevresel uygunluğunu en üst düzeye çıkarırken satın alma, enerji ve bakım maliyelerini en aza indirmek için profesyonel satış öncesi ve sonrası destek ile birlikte son teknoloji ürünleri tedarik etmektir.

Konusunda uzmanlaşmış satış öncesi ve sonrası teknik ekibimizle projelerinizi uluslararası standartlar doğrultusunda değerlendirerek sizlere çevre dostu, verimli, güvenli, konforlu ve düşük yatırım maliyetlerine sahip mekan aydınlatmaları tasarlıyoruz.

Aydınlatma teknolojisindeki gelişmeler ışığın sayılarla açıklanamayacağını fakat aynı zamanda algının da yaratılması gerektiğini göstermektedir.  Mimarideki dördüncü boyut uzmanlar için doğru aydınlatma armatürüyle çalışmayı zorunlu kılmaktadır. Fotonik Teknoloji Aydınlatma Labaratuvarları yüksek kaliteli aydınlatma armatürlerinin fotometrik ölçümlerinin yapılması ve ürün güvenilirlik testlerinin yapılabilmesi için donatılmıştır.

image
image
image
image
image
image
image
image