Hakkımızda

Fotonik Teknoloji A.Ş.

 

Fotonik Teknoloji A.Ş., 2012 yılında Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı desteği ile kurulmuş ve tüm alt yapısını TÜBİTAK ve KOSGEB destekleri ile tamamlanmış halen de kamu destekleri ile yatırımlar yapmakta ve projeler geliştirmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak elektronik kart tasarımları yapmakta ve tam otomatik 3-boyutlu görüntü işleme temelli inceleme cihazları ile 10 yıl garantili elektronik kart dizgi hizmeti vermekteyiz. Ürün gamımız da ise başta endüstriyel aydınlatma armatürleri olmak üzere profesyonel teknik aydınlatma sistemleri, medikal aydınlatma cihazları ve sera aydınlatma armatürleri yer almaktadır.

Fotonik Teknoloji A.Ş., ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin yanı sıra Çevre Yönetim Sistemi Standardı olan ISO 14001, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi olan ISO 45001 ve Medikal Cihaz üreticilerinin sahip olması gereken Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi ISO 13485 belgelerine sahip olup; çalışanlarının ve müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan Toplam Kalite Yönetimi anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Fotonik Teknoloji A.Ş. olarak satış öncesi ve satış sonrası teknik ekibimiz ile uluslararası standartlarda, çevreye duyarlı, verimli, güvenli, konforlu ve yatırım maliyeti düşük aydınlatma armatürleri tasarlayıp üretiyoruz. Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak elektronik kart tasarımları yaparak ithal etmekte oldukları elektronik kontrol kartlarını yerlileştiriyoruz.

image
image
image
image
image
image
image
image